| bebe_4715 a întrebat:

Cat ar costa sa imi pun si eu un stras pe dinte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| camelya_1945 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi la un cabinet stomatologic din orasul tau, preturile difera. In Sibiu, la mine este 60 de ron. Oricum nu tine mult apoi cade si se formeaza carie in locul unde a fost, in plus se senibilizeaza dintele si o sa simti durere la cald si rece, a avut o prietena si asa a patit. Nu-ti bate joc de dantura ta.

| TeenageGirl a răspuns:

Eu as zice sa stai linistitalaughing

dar ca sa-ti raspund costa intre 50-150 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a costat 200 ron. dar a picat in 3 sap asa ca nu pot spune ca am fost foarte multumita. acum, cred ca depinde si de cabinetul de stomatologie si de zona in care e amplasat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 50 lei si eu mi-am pus-o pe 3 septembrie si inca nu mi-a cazut...si dupa ce iti cade iti ramane ca o pata dar te duci la medicul stomatolog care ti-a pus-o si te da el cu o soultie si nu m-ai ai pata