| CameliaCamyBlondina a întrebat:

Buna TPUhappyAre cineva,, ştras,, dentar/bijuterie dentara? Cam cat timp ramane pe dinte dupa aplicare si cam cat costa?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu-ți pui măcar un diamant, mai bine nu-ți paradi dinții

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru sierra1):

Și dacă se întâmplă să se desprindă când mănânci și să îl înghiți ce faci? Îl cauți cu penseta și lupa când iasă pe partea cealaltă? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu mami, numai un imbecil o să fixeze un diamant pe dinte, cu ipsos

| alina2k18 a răspuns:

Am avut eu prin 2007- 2008 cred pentru ca se purta f mult atunci, nu mai stiu cat a costat, cam 6luni mi-a stat.
Eu vreau ceva de aur acumwinking laughing

| Cucumberus a răspuns:

Rezista cateva luni, poate jum de an. De costat habar nu am in ziua de azi dar probabil nu mai mult de 100 euro cu tot cu aplicare. Poate 100 e chiar mult