| Ion1983 a întrebat:

Cat costa fisa medicala pentru admiterea la politie in Iasi la spitalul militar sau la oricare altul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fisa se face numai la spitalul militar si daca nu au ei anumite specialitati mergi in alta parte. Cat costa? Depinde de la spital, la spital. Poate ajunge si la 400 lei.