| forevar11 a întrebat:

Are cineva idee, cand fac fisa medicala la spitalul militar pentru un liceu militar, pot fi picat la stomatologie pentru 2 dinti strambi si 2 carii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru dintii strambi nu, dar pentru cele 2 carii DA!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru carii trebuie sa mergi urgent la medic.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru carii, da.