| AnnaaaMaria a întrebat:

Cât costă o ecografie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de locaţia în care o faci, de tipul ecografiei, de zona investigată, etc.

Vezi diverse preţuri la linkul :
http://www.cmmb.ro/PACIENTI/Imagistica/Tipuri-de-ecografii

https://www.google.ro/#q=pret+ecografie

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Pretul este de 150 de lei in general.

| Jipa95 a răspuns:

Depinde de ecografie, unde vrei sa o faci? La gravide este in jur de 150-250 lei, la membre 50 lei, si tot asa.

| lovemeoana a răspuns:

Depinde de spital/ policlinica

| GYGYLATINO a răspuns:

100 250 sau 300 depinde de sipital pe mine m-a costat la picioare 100 lei ecografie la centru medical delfinului