| Roberta00 a întrebat:

Cat costa operatia de arterita sau de bypass la spitalul fundeni sau la ce spital stiti va rog sa mentionati.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți răspund cu o altă întrebare: dau chitanță pe intervenția chirurgicală sau cât merge la o astfel de operație?
Spitalul Fundenie este cunoscut și ca spitalul morții.
Mergi la o clinică privată, acolo știi ce plătești și ești tratat/ă cu respect!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta iti va spune medicul respectiv, daca trebuie sa platesti interventia.
In alta ordine de idei, spaga data la spital nu e nici a zecea parte din pretul platit la o clinica privata.Plus ca la privat platesti de fapt patronul, ala ia cei mai multi bani, nu medicul si nici asistentele.

Nu te imbata cu apa rece.
Mergi la spital si vezi cum te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te duce la Fundeni. Tatalui meu i-au taiat acolo primul picior si apoi a urmat calvarul... dupa mai putin de 2 ani (cand ne asigurau ca nu mai este infectia in corp, a trebuit sa-l amputeze si pe celalat, de la mizeria de acolo a capatat o infectie si a orbit, si ca sa fie tcamul complet, arterita a urcat in corp si i-a afectat si degetele, stomacul si nu a mai rezistat). e un spital infect, acolo e mai rau ca la morga. crede-ma. tata nu mai este...cauta o clinica privata, costa, dar daca existau atunci atatea cat sunt acum sigur apelam si noi si poate ca nu mai ramaneam fara el.arterita este o boala urata, iti urez sanatate multa, sau persoanei care sufera, si multa tarie, forta.