| cosmin986522 a întrebat:

Cat costa operatie pentru fimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La stat adică dai mită doctorului că de nu, nu te cunoaște.
La privat este ceva mai scump dar nu uita că și acolo dai tot de cei de la stat!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Costa in jur de 500 - 600 ron, pentru doctor... plus daca mai dai ceva la asistente etc. La spital de stat dar la privat costa cam dublu in jur 1.000 ron la Spitalul Medlife si sunt conditii deosebite.

| epurasu a răspuns:

Esti sigur ca ai tu fimoza? Costa cam100 lei mergi la un cabinet de urologie cel mai bine- daca nu este la tine in zona atunci la un cabinet chirurgie.Interventia este scurta recuperarea rapida nu-ti fie frica.