| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Imi poate spune cineva care a facut operatie de fimoza, cum e? Cat dureaza, cat costa, cat timp stai internat? multumesc

5 răspunsuri:
| IreneeDiana a răspuns:

Buna!
Costa in jur de 500-600 lei
Operația durează 10-15 minute(poate 30 cu tot cu anestezia locală)
Nu vei sta internat, după o ora-doua vei pleca acasă
Acasă vei avea niște instrucțiuni date de medic pe care tu trebuie sa le respecți timp de câteva săptămâni, altfel riști sa îți rupi firele … Cel mai important MINIM 4 SĂPTĂMÂNI FĂRĂ SEX ȘI FĂRĂ MASTURBARE

Funda?

| nxnsnsnsnsn a răspuns (pentru IreneeDiana):

La cati ani ai facut o?

| IreneeDiana a răspuns (pentru nxnsnsnsnsn):

Operația?
Nu am făcut-o.
Sunt fata
Dar mi-am permis sa raspund deoarece sunt informata despre acest lucru

| nxnsnsnsnsn a răspuns (pentru IreneeDiana):

Si pana la ce varsta se poate face?

| IreneeDiana a răspuns (pentru nxnsnsnsnsn):

Nu exista limita