| robotel a întrebat:

Cat costa un implant dentar? (aprox). Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de la caz la caz.

| Ben. a răspuns:

6oo de euro.

| Gregory a răspuns:

Salut! Sincer cam scump. Pretul unui singur implant este de 500 euro. Dar acum depinde si de cabinetul stomatologic la care apelezi. Numai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cabinet. Preturile variaza in limite foarte largi. Mergi la un medic si intreaba-l ce tarife are.Vezi ca nu toti fac implante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa foarte mult o masea cu implant costa 500 lei

| MariusApostol a răspuns:

Depinde de ce medic stomatolog dai daca esti din Constanta implant dentar ieftin gasesti aici dentoplus.ro

| socolalexiailona a răspuns:

Pretul difera in functie de implant. Iti las un link de la Clinica unde mi-am pus eu implanturile. recomand cu incredere https://denttaglio.ro/preturi-stomatologie/