| L213A a întrebat:

Poate sa-mi recomande cineva niste pastile cu efecte asemanatoare cu cele pe care le are Xanax? Fara reteta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

5-THP, Gaba sau Ashwagandha

7 răspunsuri:
| TeodorescuAndrei a răspuns:

Mare grijă că Xanax creaza dependență severă! Problema ta a depăsit stadiul de anexitate, stres sau fobie ci efectiv e dependență! Consultă un doctor de specialitate si urmează un tratament de dezintoxicare.

| Mihai8767 a răspuns:

Pasiflora, dar este ceva mai slab ca efect.

| S417 a răspuns:

Sedatif pc

| GeanaIustin1 a răspuns:

Pot sa te intreb sincer de ce ai nevoie? Daca raspunsul este cel pe care il cred eu te pot ajuta!

| L213A explică (pentru GeanaIustin1):

Sa pot sa dorm, sa scap de stres si anxietate si sa scap de o fobie

| GeanaIustin1 a răspuns (pentru L213A):

Cauta un terapeut, care sa gaseasca exact problema si care la nevoie sa iti prescrie un tratament corect.