| Infernia a întrebat:

Cat de igienica vi se pare hartia igienica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Poarta acest nume deoarece hartie igienica se foloseste pentru igiena corpului. Adica asa se recomanda. Putem spune ca nu este tocmai igienic sa cumperi la bucata deoarece iti dai seama daca sta pe taraba unui magazin in aer liber nu este tocmai igienic sa o folosesti pentru ati sterge... Dar eu zic ca este destul de igienica.

| mgtow a răspuns:

Mai ales se fabrica din hartie reciclabila si tratata cu diversi componenti chimici, apoi o masinarie face hartia si alta o ambaleaza e numai bine.

| blueangel99 a răspuns:

Păi e oricum mai igienică decât hârtia normală laughing
Sau nu? thinking

| IAmSoDifferent a răspuns:

Igienica.laughing de ce intrebi asta?laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Mi se pare hârtie igienică.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce este in contact cu microbii stand la mai multin de un metru de wc nu prea mi se pare prea igenica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti zic o gluma: erau inainte scolarii pe cimp (daca stii ceva din timpurile parintilor tai) cind sau pus sa ia prinzul o doamna aduce niste hartie igienica in loc de servetele ca sa sa stearga pe gura, unii se sfiau dar doamna le-a spus:luati, luati ca nu e folosita" deci daca nu e folosita e destul de igienica. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Infernia explică:

Eu cred ca este mult mai igienic daca am intra la un dus mic dupa acele nevoi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Infernia):

Amuzanta intrebare laughing
Si frumoasa poza de profilwinking

| mekage a răspuns:

Lol

| B3stB0y a răspuns:

Hmmm?smugSincerc aproape deloc dar mergelaughing:*pa!