| acdcfan a întrebat:

Cat de importanta credeti ca este musculatura intr-o bataie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca arati dita mai musculos atunci adversarii fara muschi au frica de respectivul

| Ford a răspuns:

Foarte dar si tupeul e conteaza putin

| Cris3584 a răspuns:

Musculatura, cu proteine, steroizi sau pur si simplu, inseamna antrenament, adica Rezistenta. Rezistenta nu inseamna neaparat Viteza, un alt factor foarte important intr-o lupta de orice tip, iar cele din urma nu au nicio legatura cu Elasticitateawinking care de exemplu e indispensabila in luptele ce permit lovituri cu piciorul, de ex. Kick-Boxing.

| louis3 a răspuns:

Sincer, in opinia mea, cam 10-15%, adica foarte putin.Am vazut in competitii sportivi care aveau centura alba, si au batut pe cei cu centura neagra/sportivi slabi care ii bateau pe cei bine facuti, deci tragi tu concluziilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50%

| LuisEdward a răspuns:

Nu cred ca e asa importanta trebuie sa stii cum sa dai cu pumnu

| eu_6686 a răspuns:

Eu unul zic ca depinde de adversar si experienta ta...