| S0nofS4tana a întrebat:

Ce sport credeti ca m-ar face foarte bun la bataie?

Răspuns Câştigător
| NikoNik a răspuns:

Rugbi, Judo, Yoga, Box, Kung Fu, Fotbal la picioare, Box la maini, Rugbi la rezistenta, yoga pentru concentrare, Judo Kung Fu Karate pentru agilitate

11 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Box si jiu-jitsu brazilian sunt cele mai bune sporturi pentru ac vrei tu sa faci

| Rush a răspuns:

Ce intrebare idioata, niciunul, sportul e sport, k1, mma, box astea sunt de bataie, dar oricum nu te ajuta cu nimic, ca la bataia de strada nu exista reguli

| Siracuzia a răspuns:

Cum ce sport? E logic! Apuca-te de karate!happy

| Emilian86 a răspuns:

Fotbalul, cu siguranta

| Sports a răspuns:

Bozul,Judo cu sigurantaaa
funda big grin

| Ancuta7878 a răspuns:

HaNDBAL. ( iti da forta in maine si picioare ) crede-ma ca fac handabl. Box - inveti cum sa dai. Si juddo. Bafta :*

| narcisaisa a răspuns:

Judo crede-ma practic iar la scoala si pe strada normal ca nu imi este frica de nimeni

| DreamBoy a răspuns:

Poi. ar fi boxul. rugby... karate...

| DreamBoy a răspuns:

Fotbalul?laughing rugby? Ar fi si box sau karate

| DragRacer a răspuns:

Boxul sau karatele depinde ce iti place!happy

| asdaa a răspuns:

Frate nu conteaza sportul conteaza sa ai cap si sa nu iti fie frica sa dai unde doare cel mai tare si daca esti fricos las-o baltahappy