| FaraonulEgiptean a întrebat:

Cat de mult dauneaza mancatul pe fuga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cât să faci gastrită, ulcer, constipație, etc!
Pa, pa.

| crbogdan a răspuns:

Iti strici stomacul daca nu ai rabdare sa mananci linistit si sa maruntesti mancarea cum trebuie.

| vladxone a răspuns:

Se elimina nutrientii;

- Scade capacitatea de a arde calorii;

- Creste cortizolul (hormonul stresului);

- Cresc depunerile de grasime;

- Pe termen lung, se degenereaza celulele.