| anonim_4396 a întrebat:

Cat de nesanatoasa e o punga de chipsuri sau o cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| enigmatica a răspuns:

De la coca cola eu am intrat in spital ca imi distrusese nu stiu anume in sange. Pe de alta parte devii dependenta, pentru ca cola este ca un drog pentru intregul organism.
In ceea ce priveste chipsurile iti distrug tenul. Eu mananc chipsuri doar daca poftesc, in rest nici nu ma ating de ele. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Contin o gramada de e-uri, chiar daca stim ca nu sunt sanatoase, problema e ca lumea tot le consuma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte nesanatoase,dar daca le consumi foarte rar, de pofta, nu e nici-o problema.

| ViVi99 a răspuns:

Sunte f nesanatoase, este adevarat, si mie mi-a venit rau de la chipsuri mancate seara. Nu am mai consumat de cv timp chipsuri. Nu sunt recomandate, desi sunt bune la gusthappy

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Foarte ne sanatoase eu de chipsuri ma ating doar cand am o pofta iar coloa nu e buna contine multe porcari printe care si multa foarte multa cofeina