| SatinEffect a întrebat:

Cat iaurt grecesc ar trebui consumat intr-o saptamana ca sa nu se considere exces? Voi cum il consumati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unul pe zi este suficient.

| sierra1 a răspuns:

Când ți se urăște de el, ai intrat in domeniul "exces", până atunci, poftă mare!

| sierra1 a răspuns:

| SatinEffect a răspuns (pentru sierra1):

Ar trebui sa ti se ofere un premiu special ''cel mai inutil user TPU''

cu plăcere

| SatinEffect explică (pentru sierra1):

Nu aveai destule raspunsuri inutile?

| sierra1 a răspuns (pentru SatinEffect):

Cum spuneai?

https://www.tpu.ro/......i-se-cere/

așa-i că te apucă râsul?

| SatinEffect explică (pentru sierra1):

Mai spammezi mult?

| sierra1 a răspuns (pentru SatinEffect):

Observi ce pe lângă ești?

- intrebi: ce e exces la iaurt, îți răspund și tu, mitocănește, nu spui frumos, "merci"

| Latinmoon a răspuns:

Iaurtul iti face bine, poti consuma si 3 pe zi.
Eu consum foarte multe lactate pe zi.