| Claudiumdr a întrebat:

Cat m-ar costa stergerea unui tatuaj, marimea este una destul de mica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de lei ora.In cat timp se sterge atat platesti ca si la tatuat.Doua ore de sters, doua mil vechi.

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

E destul de scump, cateva sute de euro

http://www.2ndface.info/stergerea-tatuajului

| Claudiumdr explică (pentru persseuss):

M-ar interesa totusi o suma sad