| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai costa o plomba dentara? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Daca mergi la un cabinet particular, cred ca depinde de tarifele pe care le are medicul stomatolog.

| BroascaCuElice a răspuns:

50 de lei dacă ești înscris la dentistul ăla

| 니코 a răspuns:

Destul de mult

| RalucaNiță a răspuns:

50 lei

| Fast92 a răspuns:

Asta difera de la un dentist la altul.dar in general cam 50-70 de lei.

| wyzy a răspuns:

Pai acum 3 luni, cand miai pus eu o plomba, costa 80, de lei cu tot cu tratament,, dar asta depinde de salon, si stomatoolog

| FallenAngelAlina a răspuns:

70 lei

| St3fan3l a răspuns:

Mult

| iuliaflorina91 a răspuns:

Eu zic ca depinde de dentist pentru ca inainte sa-ti pun plomba iti curata maseaua iti pun panasament daca e nevoie mie cu curatat, pansament, plomba mi-a luat 100 lei