| Maduuuxzzz a întrebat:

De ce cand te duci la piscina/mare si stai in apa mai mult timp ti se face foameee? FUNDOI!:*

Răspuns Câştigător
| MD0 a răspuns:

In apa desi ne simtim mai usori, nu este deloc asa. Toti muschii corpului nostru lucreaza pentru a se acomoda in acel mediu. Muschii depun efort, deci iti mananca energia. Ca organismul tau sa nu cedeze, are nevoie de energie. El se chinuie sa creeze energie si iti mananca resursele. Resursele le luam din mancare. REZULTA : NE E FOAME :3

1 răspuns:
| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Da. si imi chiorlaie si matzul.rolling on the floor