| AlexiaAle2002 a întrebat:

Cât timp trebuie sa porti aparat dentar cand ai ocluzie inversa (muscatura inversa)?(Am 15 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medicul care ti-a montat aparatul si intreaba-l. E mai simplu sa intrebi aici? Poti primi tot felul de raspunsuri eronate.

| anamaria82726 a răspuns:

Pai noi nu avem de unde sa stim. Dentistul trebuie sa iti zica

| ogeorgem a răspuns:

Du'te la medicul stomatolog sinintreaba'l