| anonim_4396 a întrebat:

Cate calori are o inghetata de cacao?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| アレクサ a răspuns:

Aici ai toate aromele si felurile de inghetate sigur o gasesti http://calorii.oneden.com/tag/calorii-inghetata/

11 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Ciau! happy
Sa stii ca scrie pe ea. Pe toate scriu.

| totElodia a răspuns:

Intre 300- 350 de calorii. Oricum se numara printre "bomblele calorice", care te ingrasa f. mult.

| Laura11 a răspuns:

Nu scrie cate calori are te inghetata top gel la cornettongue puffy

| AndraAlee a răspuns:

Hey! Inghetata cu cacao are 180 calorii.
Funda?

| annkaa a răspuns:

CEau:*
poate avea intre 100 si 300 de calorii
uite aici mai multe detalii despre inghetzata:X bye:*

| Florin a răspuns:

Easy,200 de calorii.

| eu1893 a răspuns:

Pai la 100g sunt vreo 150 - 160 happy funda?

| Piku a răspuns:

Inghetata de cacao nu are asa multe calorii pentru ca este ca apa chioara numai ca este inghetata si ii se da aroma si unele sunt facute cu lapte.nu te ingrasa sa zicem.eu am tinut dieta cu inghetata! chiar mi.a placut dieta aia doctorul mi.a zis ca e buna pentru organism! Fundita?:-x

| ktyi a răspuns:

Una, funda?

| BlackTiger a răspuns:

Cam 3 culori...