| WannabeBarbie a întrebat:

Cate calorii arzi cu 100 sarituri cu coarda? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marius228 a răspuns:

Sarind coarda arzi 340 de calorii in 30 de minute avand in vedere ca 100 de sarituri le faci in aproximativ un minut jumate rezulta ca arzi cam 17 calori…winking