| Etelca a întrebat:

Cate calorii arzi daca faci 200 de sarituri cu coarda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! in 30 de minute de sarit coarda arzi aproximativ 330 de caloriihappy

1 răspuns:
| Maryoo a răspuns:

Depinde daca le faci una dupa alta, depinde de metabolism...dar oricum daca vrei sa slabesti trebuie dieta+sport