| Miruna_7873 a întrebat:

Cate feluri de chirurgie sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Chirurgie cardiacă · Chirurgie generală · Chirurgie maxilo-facială (Chirurgie dento-alveolară) · Neurochirurgie · Oncologie · Ortopedie · Otorinolaringologie · Chirurgie pediatrică · Chirurgie plastică · Chirurgie toracică · Traumatologie · Transplantologie · Chirurgie vasculară · Urologie

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Aprob ce a zis cel dinainte.

| Annitu a răspuns:

Mersi

| pwp a răspuns:

Plastica big grin
eu atat stiu!

bye-bye

| Blazer a răspuns:

Mai este si Chirurgie Energetica unde esti tratat de un Parapsiholog tongue