| Anonima91837 a întrebat:

Cate grame are in medie un covrig cu fructe de padure de la maestro?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie pe eticheta cu pretul. happy

| Anonima91837 explică (pentru Bula):

Serios? mersi mult, niciodata nu m-am uitat cand am cumparat de la ei

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonima91837):

Cumperi si nu stii ce cumperi.