| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg ar trebui sa am avand in vedere ca am 1.54?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| piticutz a răspuns:

batting eyelasheseu am 1.55...si 48 kgbig grinarat foarte bine nu-s de loc grasa cred ca ar trebui sa ai si u in jur de 46 -47-48kg. P. S conformatia omului difera de la o persoana la alta. Nu te urca pe cantar si te speria big grinuitate in oglinda si apeciazatebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Daca esti fata trebuie sa ai 44 de kilograme, daca esti baiat 48-50 de kilograme.
Peste varsta de 30 de ani trebuie sa ai greutatea egala cu inaltimea: 154 cm/54 de kilograme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentionez ca am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde varsta si sex.