| Rorothebest1 a întrebat:

Cate ore trebuie sa stai nemancat dupa ce dentistul iti lucreaza o masea? 2 sau 3 ore?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa ce a lucrat, 2-3 ore. Iti spune el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce iti face acolo...

| SkyPilot a răspuns:

Depinde de tehnologia pe care o foloseste. Mergi pe 3 ore, nu strica, si o ora nu mori happy

| Miihaa a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa il intrebi pe denitst. Totul cred ca depinde si de lucrare.

| Lungu_Valentina_1994 a răspuns:

Nici 2 nici 3! O oră este destul