| sica2 a întrebat:

Cateodata nu stiu imi cam tremura zona genitala langa testicule si fung sa zic mai asa adica imi tremura ceva gen adica cateodata nu mereu imi tremura asa pielea de acolo seamana cum as ejacula, oare este ceva grav sau sunt niste nervi care e normal sa mai faca asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Isi declara independenta. O sa ramai fara ele.