Întrebare recomandată | danadanuta99 a întrebat:

Caut psiholog bun in Timisoara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AngelaV a răspuns:

Pot sa iti recomand un psiholog bun Andreea Miclosina http://www.psihohipnoterapie.ro/contact.html

4 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Andreea Miclosina este foarte bun!

| JaneTheKiller a răspuns:

Cauta...

| AngelaV a răspuns:

N-am fost la psiholog Andreea Miclosina, dar imi imaginez ca e un bun profesionist pentru ca am vazut pe facebook ca e colaboratoarea lui Bebe
Mihaiescu, psihosexologul ce avea emisiuni la TV. Ultima data l-am vazut
in direct la Maruta il analiza pe Traistariu.

| Timisoreanul a răspuns:

Cauta! :,)