| raloosc a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc concret pentru a slabi cv kilograme, avand in vedere ca am 1, 67?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Cate kg? Concret: fructe, legume proaspete, lactate, 3 mese pe zi, plus 2 gustari intre, bei apa si faci putin sport. Si intr-o luna dai cam 4-6 kg.

4 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Multe salate, fructe, legume proaspete, bei multa apa, cel putin 2 l pe zi, faci miscare, eviti dulciurile si painea.

| clys a răspuns:

Fructe si legume carne de pui si peste la gratar sau la cuptor si fff multa apa plata

| karla19 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca esti bine asa cum esti... dar daca tot vrei sa mai slabesti, mesteca f. bine mancarea, nu manca repede, daca nu -tie la-ndemana carnea la gratar sau la cuptor, poti sa o fierbi, nu manca dupa ora 17! eventual un mar. pa pa

| raloosc explică:

Am cam 57-58 kg. multumesc pentru raspunsuri