| TrollingFace a întrebat:

Ce boala s-ar putea sa am la picioare?
Alerg cativa pasi si imi tremura picioarelestraight face
Imi simt musci incordati si nu e febra musculara ca ma simt asa de mult timp si ma dor calcaiele si bilele alea 2 de la mijlocu picioarelor dccrying(
Parca am picioarele vanete

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e boala frate...e lipsa de miscare

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Bilele alea două de la mijlocul picioarelor se numesc genunchi. o.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... se pare ca ai o lipsa acuta de CALCIU. Exista suplimente de calciu + vitamina D3 (de 500 mg ) adica 2 comprimate de calciu: 1 dimineata si 1 la pranz. Picioarele vinete inseamna acrocianoza. Iti doresc sanatate!

| elly1999 a răspuns:

Ai facut prea mult efort sau ai probleme mari cu oasele din cauza ca nu ai calciu date cu o crema buna sau mai bine du-te la medic