| lyllyanya95 a întrebat:

Ce cbinete cardeologice imi puteti recomanda in Iasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fara un control la medicul de familie, nu rezolvi n imic, doar daca dispui de finante si iti permiti control la cabinet particular.
Este cel mai indicat sa te adresezi medicului de familie, si poti cere si parerea medicului sa iti recomande un medic specialist de incredere
Eu asa am procedat, dr de fam m-a trimis la un medic specialist, apoi prin dansul am ajuns la Iasi..bine, la fiul meu e mult mai complicat
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Cardiologice.Nu poti fara trimitere de la medicul de familie.Iti va face el recomandarea.

| cristimihailov a răspuns:

Cel mai sanatos ar fi sa te duci la medicul de familie si apoi el sa iti faca recomandare unde sa mergi pentru un examen cardiologic.

Teoretic ar fi necesar medicul de familie pentru a iti da trimitere. Si sa iti recomande un loc care are aparatura necesara. Daca e nevoie doar de o electrocardiograma sau ultrasunete sau altceva.