| anonim_4396 a întrebat:

Ce clinici din Romania si din afara cumpara organe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| NoBodyOriginal a răspuns:

Vrei IPhone?

| FreddieM a răspuns:

Organele in mod legal nu se vand, se DONEAZA.

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei la puscarie, asta e calea.

| Ana7807820 a răspuns:

Caută pe Deep Webwinking
Acolo îţi dă direct banii, nici nu trebuie să te deplasezi că vin ăia este tine în casă laughing
Poţi să donezi organe, nu să le vinzi.

| yonutu555 a răspuns:

Aici gasesti in detaliu cat costa fiecare organ si unde http://www.ziare.com/......ele-834567

| Donsavas a răspuns:

Clinici care NU sunt înregistrate si NU plătesc taxe la stat. Comertul cu organe este ilegal si se pedepsește.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cumpara nimeni organe ca nu e legal asa ceva

| Anonimus1358 a răspuns (pentru NoBodyOriginal):

Am deja?

| KaanNoah a răspuns:

Ce model de iphone vrei?