| SICAFLORIN a întrebat:

Ce crema buna recomandati pentru ten uscat cu riduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ulei de migdale dulci!
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Orice crema hidratanta este indicata la tenul uscat, sau crema antirid. Gerocossen, Garnier, Nivea etc.

| Biencush a răspuns:

Masti cu miere si lapte si creme tot din miere si propolis.

| ziz a răspuns:

Nivea q10 plushappy

Sper ca te'am ajutat.

| kiri11 a răspuns:

Snake b efect - o crema foarte interesanta in opinii si cu efecte bune

| kiri11 a răspuns:

Am primit cadou cu prilejul achizitionarii acestei creme inca o crema, perle blueu. Foarte interesanta crema pe care o poti combina in diferite moduri (cu o fiola cu extract din alege). Hidratare buna pana acum si incep aceasta crema cu mari asteptari big grin