| nuta a întrebat:

Buna am 19 ani si nu am folosit pana aum o crema de fata decat pentru acnee, insa as dori una care sa'mi protejeze fata de frigul de afara. ce imi recomandati? imi vor aparea riduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nuta explică:

Am scapat de acnee am am cate un cos 2, 3 ca orice fata. mersi de sfat

| Mangoo a răspuns:

Salut!
Poti incerca cremele de la Balea, sunt foarte bune. Uita-te la ce au si vezi care ti se potriveste.
Inca ceva, daca ai agnee, nu folosi toate cremele care iti ies in cale. Mai bine informeaza-te si foloseste doar ceea ce este de calitate.
pa:X