| Paul06 a întrebat:

Ce efecte adverse poate avea autopalparea testiculelor zilnic de vreo 20 de ori pe zi? Le mai și strâng când le palpez.Ce probleme pot face daca le palpez așa des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le strangi prea tare nu are ce sa se intample. E mai benefic scarpinatul.

| Frank51 a răspuns:

Cred că efectul advers se manifestă într-o altă arie la tine laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Nu stiu fizic, dar psihic sigur nu e ok pentru ca practic stai toata ziua cu mana in pantaloni si te joci cu ele.