| Lette a întrebat:

Ce emisiuni tv medicale stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Pe lângă serialele gen House, Grey's Anatomy sau Dr. Oz (mă rog, mai puţin medical), sunt mai multe seriale cu cazuri reale pe Zone Reality.

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Ce se intampla doctore?
Traieste sanatos
Dr. Oz Show
Poti cauta pe internet programele si orele la care se difuzeaza. Numai bine!

| aryana1991 a răspuns:

Te poti uita la doctor oz si la ce se intampla doctore.sunt mai multe dar nu mi amintesc

| marina28 a răspuns:

"Ce se intampla doctore?"

| 88spectra a răspuns:

Anotomia Lui Grey!