| BuGsstormbunny a întrebat:

Ce este aceasta din poza? Petechie? Am mai avut pe picior si a disparut.

link: https://ibb.co/bWYNbw1

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este o alunita rosie. Nu este un pericol. Poti sa o scoti prin operatie doar daca vrei, sau poti sa traiesti cu ea fara sa te deranjeze toata viata.

| JicaContra a răspuns:

Or sa iti iasa matele pe acolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce dracu nu te duci Man la un dermatolog? Crezi că noi suntem doctori?