| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca este aceasta pata de pe picior? E asa visinie parca.
poza: https://ibb.co/d4FMd85

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pare a fi o muscatura de insecta sau o mica lovitura. Nu cred ca-i important!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pare o vânătaie. Ar trebui să dispară în câteva zile.

| alina2k18 a răspuns:

Posibil purpura -> pata vasculara= mic vas de sange ce s-a spart.
Trece in 2 zile.

| Alverto a răspuns:

Cel mult o lovitură fără să fi știut de ea fiindcă nu te-a durut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vergetură