| giogeorgiana a întrebat:

Ce este,, viagra"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Mai pe romaneste:pastila care mareste ustensila in timpul actului.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ajutor pentru bărbații care nu mai pot destul de bine să fie bărbați!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Viagra 'este' niste bomboane pentru baietei, cum 'este' anticonceptionalele speciale pentru 'fetite' capis?big grin
bine bine, au roluri diferitelaughing

| Alrawan a răspuns:

VIAGRA este un medicament utilizat pentru tratamentul disfuncţiei erectile (impotenţei) la bărbaţi

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Îngrășământ pentru morcovi...

| AtateaConditii a răspuns:

Barbatii care sufera de disfunctii erectile, cu scopul de a mentine o erectie atunci cand sunt excitati sexual.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Este o pastila care ajuta la imbunatatirea vietii sexuale.

| Resurrection a răspuns:

Viagra este o pastila pentru erectie si imbunatatirea vietii sexuale.

| angrydriver a răspuns:

Este o pastila pentru erectie

| ionutzgadja18 a răspuns:

Viagra- este un medicament, o pilula care ajuta viata sexuala la barbatii care au disfunctii erectile.