| bianca12maria a întrebat:

Ce exercitii sunt pentru subtierea picioareleor? Funda si ce mai vreti voi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pagina asta te va ajuta.Succes!

http://www.dailymail.co.uk/femail
/article-1347777/How-rid-cellulite-Thin-thighs-30-days-exercise-tips.html

| LiK3 a răspuns:

Pai,genoflexiuni,s-au incepe un sport care solicita alergare, cum ar fi fotbal, hockey, etc
In orice caz te poti duce la sala si poti afla acolo de la antrenor happy

| bianca12maria explică (pentru LiK3):

Am zis ca vreau sa fie subtiate... ca daca ma voi apuca de un sport nu le voi avea mai slabe ci mai... groase.

| bianca12maria explică:

Daca nu stiti sa raspundeti nu mai raspundeti.

| Irruu a răspuns:

Pai sunt anumite operatii estetice, pentru picioare cu scalpare si proteina, dar trebuie sa le faci in strainatate

| Damenyk a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......video.html
Eu le fac pe astea si chiar dau rezultate.