| eraodatacineva a întrebat:

Ce faci sa cresti?
Fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| izzycupcake a răspuns:

Daca tu te referi sa te inalti:
1)inot
2)alimentatie sanatoasa
3)minim 8 ore de somn.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa cresti unde? La ce? Fii mai explicita.
O viata sanatoasa, o alimentatie si mult sport te fac sa te dezvolti foarte frumos.

| Teo a răspuns:

Incearca sa faci un sport care sa te ajute la crestere cum ar fi Volei sau Basket.happy

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Consuma alimente care contin multe vitamine, si mai mergi la inot, sau sa te tii de o bara si sa stai atarnat/a.

| jan33tt a răspuns:

Trebuie sa te agati de bari, sa ti se intinda oanele si muschii.practic stai atarnat si trebuie sa sari.forta nu te ajuta la nimic pentru krestere...sau poti face un sport.handbal,bascket...

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Faci sport... de exemplu baschet, handbal si inot big grin
Cand te apuci de un sport...intotdeauna prima treapta e cea mai grea big grin

| BugsBunny_8643 a răspuns:

Pai mananc chestii sanatoase si dorm!

| spr1yt3 a răspuns:

Dormi non-stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept si inca odata astept!

| Elif_5080 a răspuns:

1) anot
2)opt ore de somn
3)alimentatie sanatoasa
4)nu prea multe dulciuri