| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de tigari fumati? Va drogati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am "fumat" de vreo 3 ori in viata, am fumat zile intregi (vreo 2-3 zile) si mi-a fost "foarte" greu sa ma las.
Si am prizat ceva, nu stiu, o sare de potasiu, eram in scoala si asa ne prosteam noi, stranutam de numa cand faceam prostia aia. big grin

| Bacemi a răspuns:

Drogul meu e femeia.

| Ana_6509 a răspuns:

Eu sunt cam nesimţită:nu fumez, nu beau alcool şi nici nu mă droghez.

| CrazyTeenager a răspuns:

Nimic.

| AndutzaAndu a răspuns:

N-am fumat niciodată. De drogat... nici atâtlaughing.

| JustMe a răspuns:

Nu fumezhappy Cand am fumat(putin timp, oricum) am fumat kent 8. De droguri nici vorba si bautura cateodatablushing

| Mia a răspuns:

Am fumat vreo 10 luni dupa care m-am lasat foarte usor(nu devenisem dependenta). Un coleg al meu se tinea de capul meu sa ma las, culmea e ca el inca fumeaza. Fumam Kent, L&M mentolat, Vogue, Virginia slims si cam atat.De drogat...NICIODATA!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Tigari fumez...Mai multe tipuri de ex:vogure, kent 8, marlboro gold touch, virginia slims, Kiss, dunhill si cam atatbig grin...de drogat nubig grin

| URSaKe a răspuns:

Am fumatwinkingaproape un an si nu am devenit dependent unii nu mau crezut dar le-am dovedit ca asa e m-am lasat de ele si intre timp am convinso si pe mama sa se lasewinkingcrezi ca iti fac bine? si de droguri, beach, nu am facut asta si nici nu am s-o fac! ai grija ca ambele sunt periculoase si nici una nu iti face bine! bafta

| DemonicBlood a răspuns:

Fumez de aproape 3 ani si anume KentHD, dar faza cu drogatul nu o sa incerc NICIODATA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum zice Bacemi, doar ca drogul meu e femeia altuia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fumez

| madytza_7574 a răspuns:

Am fumat aproape 1 an dar nu am devenit dependenta insa prietena mea care s-a apucat cand m-am apucat si eu a devenit dependenta:-

| sanda_5697 a răspuns:

Da fumez malboro rosu. dar nu ma drogez, da tu te drogezi.