| Dragoselgwns a întrebat:

Ce floare ma reprezinta sunt nascut in 1997 iunie 13

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Floarea care iti place tie.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Era o floare frumoasa, ceva cu [nu stiu ce] Tigancii...rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AlinutzaRouz a răspuns:

Esti albastrea din cate am vazut, citeste si tu.

http://www.zodiace.ro/zodiac_floral/

| juniper a răspuns:

Albastreaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi corespunde floarea din zodiacul ala, imi plac cu totul alte flori.