| anonim_4396 a întrebat:

Ce folositi impotriva tantarilor?
De ce anul asta muscaturile de tantar mi se umfla dublu fata de anii trecuti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Autan, palme, stat departe de verdeata, n-am vazut asa ceva, dintr-un grup de atatea persoana fix pe mine ma ciupesc toate astea, ma ciupesc tantarii si prin haine in gura m@-s11. Sunt din ce in ce mai agresivi si insetati, d-aia ai bubele alea marite, dar presupun ca n-ai dormit pe langa Dunare, sa vezi acolo bube de zici ca sunt tumori si nu exagerez dar ultima oara m-au facut praf 4-5 seri la rand, eram plin de bube si nu ma refer la chichite d-alea, coatele umflate, tamplele umflate, pe gat niste denivelari si nu mai zic, frustrant e ca tot asa...singurul ciupit dintre toti.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Plase de tintari si am rezolvat problema. In natura sau prin oras, aia e. Ma macelaresc, sufar un pic, imi trece. Cind trebuie sa ii extermin ca intra cate unul-doi cand deschid usa de la intrare sau cand am vreo treaba gen scuturat de deschid vreun geam, folosesc Raid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is o gramada tocmai am fost la alergat pe langa un rau si nu puteam scapa de ei

| Hope1992 a răspuns:

Palmalaughing

| omu9383 a răspuns:

Eu folosesc raid, e foarte bun.