| imagination a întrebat:

Ce inalţime şi ce greutate aveţi? Sunteţi mulţumiţi de greutatea voastră?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1,85 si 74 kg nu ma multumesc cu greutatea pentru ca eu inainte aveam 85 de kg ma vedeam mai plin de viata dar din cauza supararii am slabit si asta e.

| OanaG a răspuns:

A, 17 ani, 1.60 si 53 de kg. Ma simt bine in corpul meu si asta e tot ce conteaza!

| Patrăţel a răspuns:

Inaltime : 1.56-1.57
Greutate : 47 kg.
si ca sa fii proportionat cu acestea cred trebuie sa contribuie si varsta : 14 ani.
Sunt foarte multumita de greutatea mea, nu sunt nici plata nici umflata cu pompa, tocmai bine blushing laughing

| Gizăz a răspuns:

1.98 m și 88 de kg. Da, sunt mulțumit.

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Normal că răspunsurile le'au dat cei care au fost mai slabi şi mai înalţi. Iar cei care au probleme cu greutatea în plus poate se simt ruşinaţi. Nu trebuie să fie aşa, fiecare este aşa cum e şi nu ar trebui să ne fie ruşine sau să râdem de alţii că ăla e mai gras. Eu mă mulţumesc aşa cum sunt pentru că nu sunt nici slabă, am un pic de burtă şi un pic de bulane, însă cine mă place, mă place aşa cum sunt. Bye happy

| Simpluuu a răspuns:

1, 60 m 40 kg

| Simpluuu a răspuns:

Sunt multumita

| XDarkAngel a răspuns:

Vrei sa faci un studiu de caz :->?

| Lightmeup a răspuns:

1,76 m si 83 kg, si nu sunt multumita de mine, dar acum sunt in proces de a scapa de kg in plus...

| enisting a răspuns:

Cred ca am un 1.62 sau 64 si am 53 de kilograme ca sa fie foarte bine trebuie sa ai kilogramele cu 10 mai putin decat inaltimea

| nicholasjorge a răspuns:

1.77,70 kg.Da sunt multumitwinking

| cnaibig a răspuns:

1,70 si 55 de kg! da sunt multumitaa :X

| misteralexutzu a răspuns:

1.65 si 50 de kg!

| Alexiyaaaa a răspuns:

Am 1,70 si 58 kg.
Cateva kilograme jos nu ar strica, dar(poate)cu timpul...se va rezolva si aceasta mica "problema"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,
eu am 1, 64 si 43kg si sunt foarte multumita big grin

| AnnePlatt a răspuns:

Eu am doar 9 ani si am 25 kg si 1, 20 m inaltimea...Sincer sa-ti spun sunt multumita de greutatea mea, dar as vrea sa mai ma ingras putin.

| OnutsaXD a răspuns:

1,71, 65 kg si as vrea sa mai dau cam 5 kg jos, am si oasele mari... Dar asa in mare sunt multumita.

| dangerX a răspuns:

1.60 -60 nu stiu cred ca da

| alinaioana12 a răspuns:

1.65 m si 50 kg. nu, nu sunt multumita laughing

| pcace a răspuns:

Eu am 1.88 si 70 kg.trebuie sa mai pun cateva kg bunelaughingam 16 ani

| oana10 a răspuns:

Am 10 ani
inaltime:1, 42
greutate:37 kg
Cred ca sunt cam plinuta dar cand ma uit in oglinda par parca prea slabalaughing