| maxmaxmorarescu a întrebat:

Ce inseamna la om ca are ochii tristi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
22 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te-a inpirat asta piesa lu lesina aia lidia buble?

| Catrice a răspuns:

Ca e vesel, rade de nu mai poate, ar da petrecere la orice ora... întrebarea era pe bune?!

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

E depresiv băiatul, mie mi mila de el, nu îți bate joc de el te rog eu happy
E necăjit

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Singurel,bătut de soarta ca tine asa, nu?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Eu nu sunt bătut de soarta ca am tot ce îmi doresc laughing
Sunt prea dulce ca să fiu Light.
Nu cred ca trebuie sa facem spamm băiatul chiar e bolnav, mai bine ajută-l cu un răspuns folositor ca îți iau gatul happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu,tu ești Dark Lordhee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu la ce te referi sau ce vrei sa îmi transmiți subtil dar chiar sunt dark de când m-am născut.
Eu nu înțeleg userul asta de ce pune aceleași întrebări, ne cere ajutorul dar la psihiatru nu merge.
Eu nu mai știu care e troll aici și care chiar are probleme rolling on the floor
Astea sunt întrebări cringe nu știu.

| SilentRain a răspuns:

Întreabă-l și o să îți zica

| Invictusman a răspuns:

Multă durere în suflet, ochii sunt oglinda sufletului, ochii reflecta starea naturala a unui om.

| Invictusman a răspuns:

Dar câți ani ai man?
Ce probleme ai? De unde ești?

| Invictusman a răspuns:

E normal nene sa ai ochii tristi dacă tu nu vrei sa ne spui ce problebe ai, nici măcar nu ne rasounzi.
Ai pus întrebarea asta și cred ca razi de noi de te pisi pe tine.
Câți ani ai man 14 - 15 ani? Zi câți ani ai?
Faci mișto de noi? Chiar ai problene?

| Invictusman a răspuns:

Josephporta dacă te-am înjurat de familie îmi cer mii de scuze și nu am nimic cu tine, dar potolestete ca mie nu îmi pasa asa demult de cont cum crede ala, nu îmi da TPU de mâncare, nu îmi plătește datoriile, facturile, și dacă e pot sa îmi fac alt cont oricând. Oricum o devenit o bătaie de joc TPU, e plin de trolli și miștocari.

| Invictusman a răspuns:

Nu mai turat deloc man, sunt foarte calm puiule happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ilikebounty sau conversboy sau leatherface. Ce sa mai, asta e omul cu 100 de fete ( si toate sunt de prost ) rolling on the floor. Asta asa ca sa stiti cu cine stati de vorba. Propun ca oamenii cu probleme la acoperis sa nu mai aiba acces la net

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

@Ilikebounty nu stiu cum sa iti spun dar tie chiar mi-a facut placere sa te "chinui". Imi place sa vad cum te aprinzi aiurea ca eu nu dau 2 bani pe mesajele tale. Nu-s genu care sa faca chestii din astea dar am facut o exceptie la tine ca prea increzut, prea nesimtit, prea ingamfat esti, prea te crezi buricul pamantului cand tu de fapt esti un nimeni. Sa nu mai zic ca ai jignit atatia oameni aici si promiteai ca nu mai injuri ca dupa nici 5 minute sa ii faci in toate felurile ( pe Gusticel mai ales ca acolo s-a vazut cel mai tare ), sa nu mai zic ca te dadeai zmeu ca iti da lumea tie ignore si nu poti sa le dai replica dar mie de frica mi-ai dat ignore si dupa ai aruncat cu noroi de dupa gard cum s-ar zice. La tine se aplica vorba aia : "Dupa ce ca e raioasa capra, mai tine si coada sus ". De asta am continuat sa iti trag cate una sa te mai aprind oleaca ca tare imi era dor de cum te turai laughing. Asta e ultimul mesaj de genu asta si poti sta linistit cu problemele tale la mansarda dar acu serios vorbind pune tata si respecta ce iti zice psihiatrul ala ca sa isi faca efectul si sa scapi ( asta daca mai are ce scapa la tine ).
Hai, sanatate si o seara cat mai frumoasa iti doresc ( chiar vorbesc serios si sper sa constientizezi ce am scris ca de inteles intelegi ca esti roman si cred ca scriu destul de bine cu toate ca nu sunt roman autentic )

| InYourPants a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ce bine i-ai zis.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru InYourPants):

Aveam de mult mesajul asta in cap, dar acum zic eu ca e suficient cat l-am turat. Zic ca am facut o oarecare dreptate pentru multi utilizatori de aici chit ca nu mi-a cerut-o nimeni expres dar treaba asta trebuia facutawinking

| InYourPants a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Macar tu daca adminii dorm si nu-l pun la punct.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru InYourPants):

Eu l-am luat altfel ca omul are mintea odihnita si daca il injuri pe fata iti raspunde cu mesaje kilometrice in care iti zice de familie, de neamuri, de defectele pe care CREDE EL ca le ai tu si tot asa. Oricum o dau eu ies in castig : "Inteligentul" se tureaza, eu m-am amuzat cat a fost, lectia si sansa sa inteleaga cu ce a gresit i-au fost date, l-am turat cu niste mesaje scurte si el si-a consumat o groaza de timp sa scrie mesajele alea ale lui

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca doar asta ai inteles din tot ceea ce am scris eu, e clar. Oficial vreau sa ader si eu la "alinata" care iti vrea inchis contul, pentru ca o plosnita ca tine nu are ce cauta pe un site ca asta. Chiar imi pare rau ca toate specimenele ( asta ca sa nu te injur ) au acces liber la net

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

@Ilikebounty stai linistit pustiule, nu te mai agita ca nu imi pasa deloc de tine si ura chiar nu am pe tine ca daca aveam ma manifestam altfel. Si ca o paranteza pentru tine. Nu mai zi ca is comunist ca is exact in cealalata extrema. Zi nene ca sunt nazist pentru ca asta si sunt, asa sunt strigat si la munca, asa ma stiu toti si convingerile mele politice si ce mai sunt chiar sunt naziste.

Asta pentru restul lumii : Dovada ca un nazist poate sa vorbeasca si frumos si poate sa respecte, sa dea raspunsuri bune, etc etc happy

| InYourPants a răspuns:

Ca e un bleg