Întrebare recomandată | Angy77y6 a întrebat:

Ce interdictii ai dupa o operatie de feocromocitom?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Sincera sa fiu, nu am auzit de aceasta problema medicala, dar am cautat pe GOOGLE si nu am gasit, decat ce este, simptome si ce se face medical.Cred,ca mai bine ai pune aceasta intrebare pe forumurile de sanatate.Aici,majoritatea sunt copii si chiar nu cred ca ii intereseaza sa-ti raspunda la aceasta intrebare.SANATATE MULTA!

| grab a răspuns:

Principala indicatie e sa tii legatura telefonic sau direct verbal cu medicul curant/chirurg care s-a ocupat de tine.

La 2-3 telefoane scapa-i 50-100 de lei daca vrei sa iti mai raspunda sau sa nu te bage la call-barring! happy

Succes!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Operatia a fost de conservare a suprarenalei sau suprarenalectomie totala?

| qIrinna a răspuns:

Principala indicatie e sa tii legatura telefonic sau direct verbal cu medicul curant/chirurg care s-a ocupat de tine.