| Isabelamaria21 a întrebat:

Ce jocuri mai misto stiti nu de downloadat site-uri ceva cu cont ceva ce se joaca online! Multumesc anticipat! P. S:Sunt fata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Http://www.freemmorpglist.com/ aici ai o lista cu jocuri pe net :)

| catastar4 a răspuns:

Eu stiu www.farmerama.com, barbiegirls.com, woozworld, clubmarian, ladypopular.com.Atata site-uri stiu dar va rog am si eu o intrebare cum pot sa am puteri?

| UnPitikot a răspuns:

IMVU!winking :*