| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti? In ultimu timp ma doare capu si nu pot sa dorm ba mie cald ba mie frig ba ma doare burta ba capubatting eyelashes. Vreo idee? straight face. Ma gasiti la alyna14@yahoo.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Toate se datoreaza un lippsuri din organism daca nu vrei sa incepi cu pastile e un scu foarte bun Timbark multivitamine si te poate ajuta.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Poate este cazul unor controale medicale.